Vangölü Turizm Online Otobüs Bileti Satın Al | İstanbul Havalimanı
  •  

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vangolu-turizm-otobus-bileti-van1970 li yıllarda kara yolunda yolcu taşımacılığı işine 3 adet Magirus otobüsler ile başlayan Vangölü Turizm otobüs işletmeciliğine attığı adımlarla bu güne kadar gelmiştir. İlk deneyimlerin de 3 adet otobüsü olan filosunu şimdi ise 100 e yakın sayıdaki otobüs filosu ile otobüs işletmesi işini genişletmiştir. Şehirlerarası otobüs ile yolculuk da özellikle Doğu ve Karadeniz illerimize yolcu ulaştırma hizmeti gerçekleştirilir.

Van Gölü Turizm’in Misyonu Nedir?

Van Gölü Turizm’in yaklaşık olarak 45 yılı geri de bıraktığı zaman içerisindeki, bugüne ulaşmasındaki başarısını müşterileri ile karşılıklı saygın ve dürüstlük ilkesine ve doğal çevreye, topluma ve insanlığa karşı olan sorumluluk bilincinde olması sayesindedir.

vangolu-turizm

Van Gölü Turizm Otobüs Bileti

Ayrıca her geçen gün değişen teknolojik imkânları ulaşım araçlarında müşteri memnuniyeti kazanmak için kullanıma sunması gibi prensipleri içeren görev ilkeleri ile de ulaşmıştır.

Van Gölü Turizm Otobüs Bileti Ve Online Bilet Alma nasıldır?

Vangölü turizm otobüs bileti alımı yapmak için ofis bürolarına müracaat edip alabileceğiniz gibi site üzerinden online otobüs bileti alışı da yapılmaktadır. Ayrıca telefon ile arama yaparak bilet rezervasyonu da yapma imkânınız bulunmaktadır. Vangölü turizm otobüs işletmeciliğinde bulunan ulaştırma araçlarında her türlü konfor ve hizmet ile müşterilerin rahat etmesi ön planda hedeflenmektedir. Fakat her ulaştırma aracında bulunan konfor ve teknolojik hizmet farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle bilet alımı yaparken, özellikle istediğiniz wi-fi gibi hizmetten bahsetmeniz de yararınıza olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir