Van Otobüs Bileti | İstanbul Havalimanı

Karayollarında sık sık gördüğümüz otobüs firmalarından biri de Best Van Turizm. Genellikle beyaz renkli bu otobüsler yurdun özellikle Doğu bölgelerinde hizmet veriyor. Çünkü firma Van merkezli bir işletme ve kuruluş yılı da 1989. Yani Best Van 27 yıldır yollarda. Best Van Turizm Otobüs Bileti size 27 yıldır rahat ve konforlu bir yolculuk sunuyor.

Anadolu Yollarında Geçen Zaman

Van merkezli olsa da firmanın otobüsleri İstanbul, Ankara, Gaziantep, Batman, Diyarbakır, Mersin, Adana, Kahramanmaraş, Konya, Bingöl, Bitlis, Aksaray gibi il merkezlerine ve ilçelere yolcu taşıyor. Çoğu zaman en çok tercih edilen firma oluyor. Çünkü güvenli ve konforlu bir yolculuğun yanında Best Van Turizm otobüs bileti fiyatları gayet uygun. Best Kart uygulamasından da isteyen yolcular faydalanabilir.

Online Satışlar Başladı

Best Van Turizm Otobüs işletmesi ile ilgili her türlü bilgiye kendi internet sitesi üzerinden ulaşılabilir. Hatta yurt dışı seferleri olan Irak Erbil ve Gürcistan Batum hattı bilgilerini de kolayca bulabilirsiniz. İran’ın belli yörelerine çalışan hatlar da var. Online satış bölümünden ise  Best Van Turizm Otobüs Bileti satın almak, rezervasyon yaptırmak, bileti açığa almak, bilet iptali, rezervasyon iptali gibi işlemler de yapılıyor. Günümüzde kara yolu ulaşımı yolcu taşımacılığının en büyük bölümünü oluşturuyor ve Best Van Turizm adının hakkını verircesine en iyi olmak için hizmet veriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir