Rize Uçak Bileti, Rize Artvin Havalimanı Uçak Biletleri | İstanbul Havalimanı
  •  

     

Rize Uçak Bileti, Rize Ucuz Uçak Bileti Ara

bolgenin_lideri_trabzon_havalimani_h43197_0cea0

Rize Uçak Bileti

Rize uçak bileti satın almadan önce bir 3havalimanı.com’a ziyarete tüm rize uçuşlarını görebilmeniz mümkün. Ve bu sayede size göre en uygun Rize uçak biletini bulabilirsiniz. Ve Rize seyahatinizi en hızlı ve en ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Karadenizin aynı zamanda ülkemizin önemli kentlerinden biri olan Rize, mükemmel bir doğa güzelliği ile ve leziz mutfak sofraları ile en iyi örneklerini bulabileceğiniz illerimizden biridir. Peki Rizeye giderken bir yeri görmeden gelmek olmaz gidipte görebileceğiniz yerler arasında şunlar vardır; Kaçkar Dağları, Milli Parkı, Ayder Yaylası ve ülkemizin en güzel ve iyi rafting parkurlarından sayılan Fırtına Deresi, Rize’ye gittiğinizde görmeniz gerekenler arasındadır.

Bu güzel ilimizde hava limanı olmadığı için uçuşlar Trabzon’a gider çünkü şehir merkezine 6 km uzaklıkta olduğu için’dir.

Rize Ucuz Uçak Bileti

4

Rize Ucuz Uçak Bileti

Türkiye’nin denize paralel olarak tek hava limanı olarak bilinen Trabzon hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yıllık sadece 3.5 milyon yolcu alabilen ve iç ve dış hatlar olmakla beraber 23.745 m’lik terminal alanı bulunmaktadır. Ayrıca Trabzon hava limanına gidemeyenler için bunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Trabzon havalimanına Atatürk Meydanın’dan kalkan dolmuşlara binip ya da taksiye binip gidebilirsiniz. Rize ucuz uçak bileti satın almak istiyorsanız sitemizde bulunan arama kısmından yolcu sayısını nereden-nereye ve yetişkin ise yetişkini veya 65 yaş üstü ise onu belirtmeniz yeterlidir. Rize’nin eşsiz güzellikleri ve mükemmel manzaralarını görmek istiyorsanız hemen 3havalimanı.com‘a gelip biletlerinizi satın alabilirsiniz. Şimdiden Hayırlı Yolculuklar Dileriz..

Rize Atvin Havalimanı ihalesi Kasım 2016 yapıldı. Riza Artvin Havalimanının hizmet vermeye ne zaman başlayacağı hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir