Samsun Otobüs Bileti - Online Bilet Al | İstanbul Havalimanı

bus-image

 

Samsun ili Karadeniz Bölgesinin Orta Karadeniz tarafında yer almaktadır. Sahil şeridinde bulunan Samsun, Türk Kurtuluş Savaşı’nı, 19 Mayıs 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün ve silah arkadaşlarının başlatıldığı şehrimizdir. Samsun, Amasya, Ordu, Çorum, Tokat ve Sinop ile sınır komşusu ve aynı zamanda Karadeniz Bölgesinde bulunan  en kalabalık şehridir. Sizler de bu eşsiz şehri ziyaret etmek istiyorsanız hemen bir Samsun otobüs bilet sorgulama işlemi yaparak seyahatinize başlayabilirsiniz.

Samsun’ da Görmelisiniz

Samsun otobüs bileti satın alarak yapacağınız seyahatiniz sonrasında görmeniz gereken pek çok yer bulunmaktadır. Bunların başında, Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru Müzesi, Denize Sevgi Parkı, Amazon Adası ve Köyü, Amisos Tepesi ve Hayvanat Bahçesi gelmektedir. Ayrıca Samsun seyahatinizi, 19 Mayıs Festivali ve Halk Dansları Festivali’ ne denk getirirseniz şehrin bu renkli hali sırasında çok daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tüm bunların yanında Akdağ Yaylası ve Kayak Merkezi’nde Kış Turizmi ya da Kızılırmak Deltası’nda kuş gözlemciliği yapabilir, Yayla Turizmi ve Yamaç Paraşütü aktivitelerine de katılabilirsiniz.

En Popüler Seferler

Samsun otobüs bileti alarak en çok tercih edilen illerin başında ise Ankara ve İstanbul gelmektedir. Sivas, Konya, Trabzon, Eskişehir, Kastamonu, Kayseri, İzmir, Tokat, Sinop, Antalya, Çorum, Erzurum, Mersin ve Ordu ise en çok tercih edilen seferler arasındadır. Tüm bu illerden ve Türkiye’ nin her yerinden Samsun iline bir sefer mutlaka bulunmaktadır. Samsun otobüs bileti bulamadıysanız, Samsun uçak bileti alarak yolculuğunuzu havayolu ile yapabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir