Şırnak Otobüs Bileti, Şırnak Ucuz Otobüs Bileti Ara | İstanbul Havalimanı
  •  

     

Şırnak Otobüs Bileti, Şırnak Ucuz Otobüs Bileti Ara

srnk-silopi-terminal-acilis-3-300x199

Konumu İtibari ile ülkemizin Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Şırnak. 1990 senesinden günümüze kadar il olarak bilinir. Suriye ve Irak ile kapı komşusu olan kentimiz Nuh’un yerleşim yeri olarak rivayet edilmektedir. Silopi,Cizre,Beytüşşebap,Uludere,İdil gibi ilçeleri genellikle yoğun değildir. Sitemizde bulunan bilet arama yerinden istediğiniz yere biletinizi kesebilir ve seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara rağmen şehrimizin doğa güzellikleri ve tarihi anıları ile güzel geçmişi olan bir ilimizdir. Bu ilimizin en önemli geçim kaynaklarından birkaçı; Hayvancılık,madencilik esnaflık ve sınır ticareti eyer alıyor. Oldukça dağınık bir yerleşim alanına sahip oılan Şırnak, bu tarafıyla planlanmaya elverişsiz bir ildir. Ama bu ilimizde görülmesi gereken yerler çoktur. Bunlar; Antik kentler,Cudi Dağı ve birçok mağaralarda mevcuttur.

Şırnak Ucuz Uçak Bileti

sirnak

Güneydoğu Anadolu sınırında konumlandırılmış olan Şırnak’a bazı ulaşım yollarının başında şüphesiz karayoludur. İstanbul, Ankara, İzmir ve ülkemizin her bölgesinde Şırnak’a gelmek mümkün’dür. Ayrıca İstanbul ve diğer tüm illerimizden Şırnak’a havayolu ile de gelmek mümkün hale gelmiştir.

İstanbul ve Şırnak arası uçakla yaklaşık 2.5 saat süren uçak seferlerinde fiyatlar ortalama 100 TL’dir. İlimizin diğer illere göre uzaklığı ise şöyle; İstanbul’a 1658 kım, Ankara’ya 1205 km, İzmir’e 1623 km gibi uzaklıklar söz konusudur. Şırnak ilinde gittikçe artış gösterilmektedir. Şırnak’da yaklaşık 2-3 günlük bir tur planlayabilirsiniz. Şırnak’ın doğa ve tarihi güzellikleri ile birkaç fotoğraf çekmek isteyeceksiniz. İstanbul’dan Şırnak’a otobüs ile yaklaşık 18 saat sürüyor. Şırnak otobüs bileti hakkında öğrenmek istediklerinizi 3havalimanı.com’dan bakabilir ve bilgi sahibine ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)