Online Otobüs Bileti Al, Otobüs Bileti Ara | İstanbul Havalimanı
  •  

     

Online Otobüs Bileti Al

 

Gelişen internet sistemi sayesinde artık her iş daha kolay ve daha kısa sürede gerçekleşmektedir.  Artık otogarlara veya otobüs bileti satan yazıhanelere saatler önce gidip bilet arama derdi yok. İnternet üzerinden dakikalar içinde biletlerinizi alabilir ve bu biletleri de oldukça uygun rakamlara getirmiş olursunuz.

odeme-logo

Otobüs Bileti Lazımsa Doğru Yerdesiniz!

Kullanışlı tasarımı ve mobil uyumlu olması online olarak otobüs bileti almanızı kolaylaştıracak. Öncelikle sorgulamadan sonra gördüğünüz fiyat asla değişmez. Ayrıca güvenli alt yapı sistemiyle ödemenizi gönül rahatlığıyla yapabileceksiniz. Dilediğiniz zaman da biletinizi iptal edip, ücretinizi hemen alabileceksiniz. 

Sitemiz istediğiniz tarihte ya seçtiğiniz otobüs firmasının ya da tüm otobüs firmalarının bilet fiyatlarını çıkartmaktadır. Bu listeden size en uygun olan bileti seçer ve çok kolay adımlar ile otobüs bilet al bölümüne geçersiniz.

Online Otobüs Bileti Satın Al

onlinebilet-al-56

Otobüs bileti almak https://www.3havalimanı.com/otobus-bileti için öncelikle kimlik doğrulaması yapılması gerekmektedir. Bu yüzden de bile al işlemlerinden sonra kimlik doğrulama için sistem sizden kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi isteyecektir. Sistem tarafından sizlere kısa mesaj yoluyla bir kod gönderilecek ve bu kodu istenen alana girdikten sonra otobüs bileti alımında ödeme işlemlerine geçilecektir.

Otobüs bileti ücretlerinin ödenmesinde kullanılan sistem 3D Secure güvenlik alt yapısı ile oluşturulmuştur. Bu alt yapı sayesinde bilet ödemeleri en güvenli ve kaliteli şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı veya banka havalesi ile ödemeler yapılmakta ve hesap bilgileriniz asla görülmemektedir.

Otobüs Bileti Fiyatları

1451220173_dikkat-otobus-biletleri-bitti

Otobüs Bileti Fiyatları

Otobüs bileti fiyatlarını öğrenmek için yine otobüs bileti sorgulama formunu kullanmalısınız. Nereden nereye seçeneğini kullanarak fiyatını öğrenmek istediğiniz bölgeleri seçmelisiniz. Bölge seçimini yaptıktan sonra ARA düğmesine tıklayarak yeni açılacak sayfada bilet fiyatlarını görebilirsiniz.

Ödeme işlemlerinin gerçekleşmesi ile birlikte biletleriniz de hazırlanmış bir şekilde mail olarak gönderilir. İsteğe bağlı olarak kısa mesajla da bilet gönderimi yapılabilmektedir. Gönderilen bu belgeler otobüs bileti yerine geçmekte ve üzerinde de tüm bilet bilgileri var.

Online Otobüs Bileti Alma

Görüldüğü üzere son derece kolay, güvenli ve profesyonel bir sistem üzerinden online otobüs biletlerini alabilirsiniz. Üstelik internet sitemiz üzerinden alınan her bilet, ucuz otobüs bileti niteliğinde olmaktadır. Normal satış fiyatlarından daha düşük olan bu biletler sayesinde yolculuğunuzu minimum rakamlar ile yapabilir ve seyahatlerinizi oldukça karlı ve avantajlı bir noktaya taşırsınız.


Otobüs Firmaları

En seçkin otobüs firmaları ile Türkiye’nin dilediğiniz bölgesine otobüs bileti alarak seyahat edebilirsiniz. 2+1 ve 2+2 koltuk seçenekleri ve son model otobüsler sizi bekliyor.

otobus-firmalari

Otobüs Firmaları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (44 votes, average: 4,80 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir