3 Havalimanı Otel,3 Havalimanı Otel Rezervasyonu | İstanbul Havalimanı
  •  

     

3 Havalimanı Otel,3 Havalimanı Otel Rezervasyonu

FİYATA NELER DAHİL?

Oda’nın tipi altında sıralanmış olan özelliklerin tümü oda ücretine dahil bulunmaktadır. Özelliğini görebilmek içinse odanın ismine tıklatmanız yeterlidir. Vergi gibi kalemlerin  ya da kahvaltının dahil olduğunu ya da olmadığını mause’nizi  “koşullar”  sütunundaki metnin üstünde gezdirip görebilirsiniz.

KREDİ KARTI OLMADAN REZERVASYON YAPABİLİRMİYİM?

Çok otelde yapılmakta olan rezervasyonun teminatları için geçen bir kredi kartı gerekmektedir. Kredi kartınız olmayınca rezervasyonunuzu güvence altına alabilecek otel seçeneğimizde bulunmaktadır. Ama izin süresi bitene kadar başkalarının kredi kartlarını kullanıp kendiniz için yer ayırtabilirsiniz.

REZERVASYONUMUN ONAYLANDIĞINI NASIL BİLEBİLİRİM?

Rezervasyonunuzu bitirir bitirmez önünüze bir onay sayfası çıkacaktır. Bu sayfa içinden rezervasyonunuzun numarası ve pin kodunuz da dahil rezervasyonunuzun bilgilerinin hepsini gösterilmekte olacaktır. Sizin için size ayrıca bütün rezervasyonunuzun bilgilerini içermekte olan bir onaylama mesajı göndereceğiz.

PIN KODUM NEDİR VE NE İŞİME YARAR?

PIN kodu rezervasyonunuzun onayınızda olan 4 basamak içeren birer sayıdır. Bu sayı sizin rezervasyonunuzun numarası  ile birlikte “Rezervasyonum” oturumu açmanızı kolaylaştırır. Bura da yapmış olduğunuz rezervasyonu değiştirebilir, görebilir ya da iptal edebilirsiniz. Lütfen pin kodunuzu gizli tutmaya özen gösterin.

TESİSİN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ KISACA NEREDEN BULURUM?

Otelimizin cep telefon ve e-posta adresi dahil tüm bilgileri açık rezervasyonla onayında, onay iletilerinde Sitemizden bulabilirsiniz.

TOPLAM FİYATI NASIL GÖRÜRÜM?

Kalış tarihinizi bulduktan daha sonra size en uygun oda ücretlerini odanın tiplerinin yanında bulabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir