Onurair Uçak Bileti - Onurair Bilet | İstanbul Havalimanı

onur_air-biletOnurair 1992 yılın da kurulmuş ana merkezi İstanbul olan ve konuklarına en iyi şekil de hizmet sunmayı amaçlamış bir hava ulaştırma şirketi konumundadır. Onurair sefer hizmeti açısından birçok il ve birçok Batı Avrupa ülkesine sefer yapmaktadır. Ayrıca Onurair 2013 yılın da 20 yıllık kurucusu tarafından 250 milyon dolar gibi bir meblağ karşılığın da el değiştirmiştir. Onur Air şu anda tam olarak 20 ülkeye ve dünya üzerin de 80 noktaya seferler düzenlemektedir. Şirket ilk uçuşların da Airbus A320 tipin de ki uçakları kiralayarak başlamışlardır ve ayrıca 2003 yılından bu yana ucuz ücretler karşılığın da yerel uçuş hizmetleri vermektedirler. Onurair şuan da 23 adet filosu ve deneyimli elemanları sayesin de seferlerine devam etmektedirler.

Onurair Filo Yapısı

Onurair şuan da 23 adet uçakla ve 5401 tane koltuk sayısıyla size hizmet etmektedir. Kullandığı uçak türleri Airbus A320-232 tipinden 9 tane, Airbus A321-231 tipin de 9, Airbus A330-322 tipin de 3, Airbus A330-342 tipin de 1 olmak üzere size her zaman en üstün kalitede hizmet, etmeyi amaçlamışlardır. Ayrıca hizmet amaçları oldukça kaliteli bir hizmeti size sunarak en iyi bir şekil de yolculuk ettirmeye çalışmaktır. Ayrıca Onur Air size sunduğu bölgesel olarak ucuz fiyatlar da ki fiyat imkânları sayesin de oldukça rağbet görmektedir. Bu anlam da Onur Air şirketi bölgesel anlam da oldukça fazla sayı da tercih edilmektedir ve Anadolu insanlarını uçakla tanıştırmaktadır. Birçok insan uygun fiyatları nedeniyle Onur Air’i seçmekte ve bu seçiminden dolayı oldukça memnundurlar.

Onurair Eleman Kalitesi

Onurair bünyesin de çalışan uzman ekibi sayesin de size oldukça kaliteli bir şekil de hizmet etme amacıyla çalışmaktadırlar. Ayrıca Onurair size her zaman oldukça kaliteli bir şekil de ikram imkanlarıyla hizmet etmektedirler. Yerel anlam da oldukça popüler olan Onurair dünya üzerinde de yavaş yavaş büyüyerek ilerlemektedir. Şuan da aktif olarak çalışan şirket dünya üzerin de birçok ülkeye yolcu taşımaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir