3.Havalimanı Online Check İn | İstanbul Havalimanı
  •  

     

3.Havalimanı Online Check İn

check-in-nedir

Online Check İn

Her havayolu firmasında olduğu gibi THY’de de online check in işlemi mevcuttur. Online check in işlemleri için uçağın kalkış saatine göre açılır, bu süre genellikle kalkıştan 24 öncesinden başlayıp, kalkışa 90 dakika kalana kadar devam etmektedir.

THY online check in hizmetinden yararlanabilmek iki seçenek vardır. Birinci yöntem herhangi elektronik aletinize THY mobil uygulama yüklü ise onunla yapmak, ikinci yöntem ise THY’nin internet sayfasına girerek “online check-in” bölümünden yapılabilmektedir. Online check-in yapabilmek için biletinizdeki rezervasyon kodunuzu (PNR) sizden isteyecektir.  O kodu ve gerekli bilgileri girerek online check-in yapılabilmektedir. THY online check-in işlemi yaparak hava alanına gelmeniz sizi diğer yolcuların beklediği süreyi beklememenizi sağlayacaktır. Eğer teslim edeceğiniz bagaj yoksa elinizdeki biniş kartı ve biletiniz ile doğruca uçağın bekleme salon kapısından geçebilirsiniz.

3.Havalimanı Online Check İn

THY online check-in sayesinde eğer aktarmalı yolculuk yapıyorsanız bütün uçuşlarınız için check-in işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Yapılan online check-in bilgilerine göre bagajınız son noktaya kadar aktarılacaktır.

Anadolujet Online check in ile size sunulan koltukları seçebileceğiniz gibi koltuklardan ücretini ödemek koşuluyla istediğinizi seçme olanağı sunulmuştur. Thy uçak bileti satın almak için tıklayın…  https://www.3havalimanı.com/thy-bilet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir