Metro Turizm Otobüs Bileti - Online Satın Al | İstanbul Havalimanı
  •  

     

Metro Turizm Otobüs Bileti – Online Satın Al

Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm Otobüs Bileti

Online Metro Turizm otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Metro Turizm hemen hemen Türkiye’nin her il ve bölgesine seferler düzenleyen köklü ve kurumsal bir seyahat firmasıdır. “Konuğumuzsunuz” sloganı ile tüm hizmet birimlerinde 444renklimüşterilerine en iyi hizmeti sunan Metro Turizm kısa zamanda Türkiye’nin en çok tanınan ve beğenilen otobüs firması olmuştur. Metro Turizm büyük bir acente ağına sahiptir. Otobüs içerisinde açık büfe ikramları ve şehir içi yolcu servisleri ile Metro Turizm daha da büyümüş ve beğeni toplamıştır. Sizlerde Metro Turizm ayrıcalığı ile seyahat etmek için hemen bir otobüs bileti satın alarak keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Metro Turizm Otobüs Bileti Nasıl Alınır

metro-turizm-otobus-bileti-al

Metro Turizm online bilet satın almak için yukarıdaki nereden nereye kutucuklarına yolculuk yapacağınız yerleri yazarak yolculuk tarihinizi seçin. Ardında bilet sayısını seçerek ara düğmesine tıklayın.

Metro Turizm online bilet sorgulama sistemi otomatik olarak istediğiniz güzergahtaki tüm seferleri arayacak ve yeni açılacak olan sayfada listeleyecektir.

Bu seferlerden sizin için en uygun olan fiyatlı seçeneği seçiniz. Ardından sağ taraf en üst bölümden yolcunun cinsiyetini seçtikten sonra yeşil renkli boş koltuklardan sizin için en ideal olanı seçmelisiniz.

Metro Turizm Ofisleri

metro-turizm-tüm-turkiyede

Metro Turizm Ofisleri

Bu işlemden sonra sayfanın alt bölümüne geçerek sefer bilgilerinizi kontrol edin ve ardında yolcu bilgilerini ekleyin.

Metro Turizm ile yolculuk yapacak yolcu bilgilerini ekledikten sonra ödeme bilgilerini doldurmanız gerekmektedir. Ödeme yaparak online Metro Turizm otobüs bileti satın almak için son adım olan ödeme bilgileri kısmına kredi kartı bilgilerinizi de girdikten sonra SATIN AL düğmesine tıklayın.

Metro Turizm Dinlenme Tesisleri

metro-turizm-tesisleri

Metro Turizm Dinlenme Tesisleri

Legend Hotel Tem Dörtdivan Metro Tesisi Yozgat Palmiye Tesisi Çarşamba Metro Tesisleri Mavi Ocak Çorum Sungurlu Tesisi
Metro Park Ganita Çorlu Çerkezköy Tesisi Suit Park Tesisleri Köroğlu Park Tesisi Balıkesir Susurluk Tesisi
Bolu Sabahattinin Yeri Tesisi Bolu Abant Paşaköy Tesisi Mavi Ocak Çorum Sungurlu Tesisi Dörtdivan Malatya Gıda Tesisi Lüleburgaz Akçaköy Tesisi

Satın al düğmesine tıkladıktan sonra sistem otomatik olarak kredi kartınızdan bilet tutarını kesecek ve bilet satışını onaylayarak Metro Turizm Online Bilet Satış http://www.3havalimanı.com/metro-turizm sayfasını açarak satın aldığınız otobüs bileti bilgilerini size verecektir. Artık online Metro Turizm Otobüs Biletinizi Satın Aldınız demektir.

Metro Turizm Filosu

Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

3.havalimanı.Com – Online Uçak ve Otobüs Bileti Satın Alma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,80 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir