Lüks Mersin Otobüs Bileti | İstanbul Havalimanı

Mersin’in de kurulan bir yolcu taşıma firması olan Lüks Mersin Turizm müşterilerine her zaman  kaliteli, güvenli ve huzurlu bir seyahat imkânı sunmaktadır. Mersin’den Türkiye’ nin  50′ den fazla iline ve ilçelerine seferler yapan Lüks Mersin otobüs bileti müşterilerine konforlu bir seyahat sunmak için filosunda bulunan  47 son model aracı ile kişiye özel koltuk arkası eğlence sistemi, internet ve rahat koltuk nitelikli araçları ile seferler gerçekleştirmektedir.

Sefer Noktaları

Aldığınız otobüs bileti Lüks Mersin Turizmden ise gidebileceğiniz pek çok nokta vardır. Lüks Mersin Turizmin sefer düzenlediği illerin arasında tabi ki başta Mersin ili vardır. Bolu, Afyon, Aksaray, Denizli, Silifke, Ereğli, Ankara, Manavgat, Antalya, Çanakkale, Anamur, Konya, Serik, Tarsus, Yalova, Uşak, Balıkesir, Eskişehir, Alanya, Bandırma, İzmir ve İstanbul Lüks Mersin Turizmin sefer noktaları arasında bulunmaktadır. Saydığımız tüm bu illerden Mersin iline karşılıklı olarak seferler bulunmaktadır. İstediğiniz zaman Lüks Mersin Turizmden alacağınız otobüs bileti ile saydığımız illere gidebilir ya da o illerden Mersin iline seyahat edebilirsiniz. Bu sayede Mersin ilinin tüm güzelliklerini de görebilirsiniz.

Neden Otobüs Tercih Etmelisiniz

Lüks Mersin Turizm otobüs bileti tercih etmeniz için pek çok sebep var. Birincisi uçak biletlerinde ya da şahsi araç ile seyahat etmek daha masraflıdır. Halbuki otobüs ile yolculuklar daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca artık koltuk arkası eğlence sistemi ile yolculuklar daha keyifli hale gelmiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir