Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti | İstanbul Havalimanı

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde otobüs seyahatleri de daha keyifli hale gelmiştir. Artık neredeyse her şehirler arası otobüs firmasının araçlarında mutlaka koltuk karkası eğlence dedikleri ekran sistemlerinde vardır. Bu sistemler yolculara yapacakları yolculukların daha keyifli olmasını sağlar. Yolcular TV izleyerek ya da oyun oynayıp müzik dinleyerek daha rahat yolculuk yaparlar. Fındıkkale Turizm otobüs biletinizi alacağınız ve yolculuğunuzu keyifle yapabileceğiniz bir firmadır. Firmanın İstanbul ili başta olmak üzere pek çok ilde yazıhanesi bulunmaktadır. Ayrıca çok uzun yıllardır yolcu taşıma sektöründe hizmet vermesi tecrübeli bir firma olduğunun kanıtı niteliğindedir.

İstediğiniz Yere Fındıkkale Turizm İle

Otobüs bileti Fındıkkale Turizmden alındığında firmanın tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.  Fındıkkale Turizm ile yapacağınız otobüs yolculuğu sırasında araç içi ikramlarının yanı sıra pek çok dinlenme tesisinde de durarak dinlenme ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılama imkanınız bulunmaktadır. Firmanın otobüslerinde bulunan koltuk arkası eğlence sistemi sayesinde de yolculuklarınız çok daha rahat ve keyifli geçecektir.

Fındıkkale Turizm Araç Filosu

Fındıkkale otobüs bileti aldığınızda Fındıkkale Turizmin pek çok aracından birini tercih edebilirsiniz. Bu araçlardan bazıları normal yolcu otobüsü iken bazıları da 2+1 diye tabir edilen rahat ve geniş otobüslerdir. Fındıkkale Turizmin 39 tane faal halde bulunan otobüsü vardır. Ayrıca 4 tane de henüz trafiğe çıkmamış aracı bulunmaktadır. Otobüs biletinizi Fındıkkale Turizmden alarak istediğiniz yönde seyahat edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir