Esadaş Turizm Otobüs Bileti Erzurum Otobüs Bileti | İstanbul Havalimanı
  •  

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

esadas-turizm-erzurum

Esadaş Turizm

esadas-telefon

Esadaş Telefon Numarası

Esadaş Turizm, yolcu taşımacılığına 1983 yılında başlamıştır. Firma o günden bu güne kadar verdiği hizmetler ile ülkemizin sayılı otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Esadaş Turizm otobüs bileti alarak istediğiniz güzergahtaki illere gidebilirsiniz. Esadaş Turizm Türkiye’ de yaygın bir ulaşım ağına sahiptir.  Firmanın otobüs filosu devamlı olarak kontrol edilmekte ve sıkıntılı olan otobüsler değiştirilmektedir. Esadaş Turizmin aynı zamanda dinlenme tesisi ve oteli de bulunmaktadır. Firmanın oteli Erzurum ilinin merkezinde faaliyet göstermektedir. Ayrıca Esadaş Turizmin dinlenme tesisi de Erzincan ilinin Refahiye ilçesinde bulunmaktadır.

Her Yere Esadaş Turizm İle

Sizler de alacağınız otobüs bileti Esadaş Turizmden tercih ederseniz firmanın farkını göreceksiniz. Firmanın vizyonu yenilikçi ve ilkeli olarak çalışmak ve sorumluluklarının bilincinde olarak disiplinli hizmetler sunmaktır. Müşteri memnuniyetini çok önemseyen bir firma olan Esadaş Turizmden istediğiniz her ile kolaylıkla bilet alarak ulaşabilirsiniz. Alacağınız biletin güzergahına göre yolda pek yok dinlenme tesisine uğrayacak ve neredeyse 1 ile değil pek çok ile gitmiş olacaksınız.

esadas-turizm-erzurum-bileti

Esadaş Turizm Otobüs Bileti Erzurum Otobüs Bileti

Her Yerin Meşhuru Başka

Erzurum Esadaş otobüs bileti alarak gideceğiniz ilin yolunda olan tüm illeri de görebilirsiniz. Sadece dinlenme tesisleri de olsa farklı şehirler görmek ve o şehre özel ürünler almak hoşunuza gidecektir. Her şehrin kendine göre meşhur olan bir şeyi vardır. Dinlenme tesislerinde o yöreye ait pek çok ürün bulmanız da mümkündür.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir