Dadaş Turizm Otobüs Bileti | İstanbul Havalimanı
  •  

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dadas-turizm-otobus-bileti-al

Dadaş Turizm Otobüs Bileti

Seyahat sizi isteklerinize ulaştırır. Ailenize, arkadaşlarınıza sevdiklerinize ve işiniz. Böylece hayallerinize ve de onları gerçekleştirmeye daha da yaklaşırsınız. Seyahat aynı zamanda dünyayı ya da ülkenizi keşfetmektir. Her yolculuk dünyayı ya da ülkenizi keşfetmek için bir başka fırsat başka bir imkandır. Bundan dolayı Dadaş Turizm otobüs bileti alarak seyahatlerinize başlayabilirsiniz.

Dadaş Turizm Bilgileri

DADAŞ TURİZM ve TİCARET LTD. ŞTİ.
Adres : Cumhuriyet Cad. No:23 Erzurum/TÜRKİYE
Tel : 444 25 00 – 0442 233 95 30 – 0442 235 20 00

Dadaş Turizm otobüs yolculuğunda bir tarzın adıdır. Dadaş Turizm otobüs ile seyahat sektöründe bir standartlaşmanın ilk temsilcisidir. Bunun nedeni Dadaş Turizm 1970 yılından beri  hizmet vermektedir. Verdiği her hizmet ve yaptığı her sefer onu sektöründe parlayan bir yıldız yapıyor. Bundan dolayı Dadaş Turizm sizler tarafından sık sık tercih edilerek, günden güne daha hızlı büyüyor. İstediğiniz yöne seyahat etmek için alacağınız otobüs bileti Dadaş Turizm ise sizi çok daha başarılı ve keyifli bir seyahat bekliyor. Sizlerde başta tabi bi Erzurum şehri olmak üzere istediğiniz şehre ya da bölgeye Dadaş Turizmi tercih ederek konforlu bir otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.

 Nereye Gitmek İsterseniz Sizinle

Dadaş Turizm Erzurum ilinde kurulan bir seyahat firmasıdır. Firmada pek çok ilden Erzurum’ a, Erzurum’ dan pek çok ile düzenlenen seferler vardır. Otobüs firmalarının herkes tarafından bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi çok daha uygun fiyatlarla yolculuk yapabiliyor olmalarıdır. Uçak firmalarının çok yüksek fiyatlı seyahat sunmasının yanı sıra otobüs firmaları çok daha uygun fiyatlar ile seyahat imkanı sunarlar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir