Borajet Bilet - Borajet Uçak Bileti | İstanbul Havalimanı
  •  

     

Borajet Bilet – Borajet Uçak Bileti

250px-Borajet_logosuBoraJet henüz yeni kurulmuş denebilecek bir tarihe sahip olan bir hava yolu şirketi durumundadır. Kuruluşu 2008 yılın da olmuştur. BoraJet kuruluşundan itibaren küçük gövdeli uçaklar yardımıyla hizmet vermektedir. Ayrıca 2010 yılında SHGM’ den dolmuş uçak hizmeti yapabilmek için ruhsat almışlar ve bu Türkiye de ki bu tarz da taşımacılık yapan ilk şirket olmuştur. BoraJet genel anlam da İstanbul bölgesine hizmet veren bölgesel bir şirket konumundadır. Bora Jet son dönemler de yeniden yapılanmaya gitmiştir. Bu kapsamda BoraJet yönetimin de bazı değişiklikler beraberin de gelmiştir. Kadir Peker daha önceden yönetim kurulu ve genel müdürlüğü yönetmekteyken görevinden alınarak yerine Fatih Akol getirilmiştir. Bu değişiklikle beraber şirket yeni bir yapılanmaya girecek ve şirket bünyesi yenilenecektir.

Borajet https://www.3havalimanı.com/borajet-bilet filo yapısı 4 tip uçaktan oluşmaktadır. Dünya da hava yolu şirketlerinin güvenle kullandığı uçak tipleri arasın da yer alan ve Embraer E190 Jetleri, Embraer 195 Jetleri, Hawker 900 Xp ve Bombardier Global XRS uçak tipleriyle size oldukça kaliteli bir şekil de hizmet etmeyi temel almaktadırlar. Ayrıca üstün hizmet ve kalite anlamın da Anadolu insanlarını uçakla tanıştırmayı esas alan bir amaçta AnadoluJet le iş birliği yapan BoraJet çok sayıda yolcu alabilen bir yapısı olan ATR 72-500 tipi uçak sayesin de hizmet vermektedir. Bunun kapsamın da, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan, ülke sınırlarının birçok bölgesine hizmet sağlanmaktadır.

Borajet Hizmet Esasları

borajet-biletŞirketin temel amacı ülke sınırın da ve birçok yurt dışındaki ülkeye üstün bir şekil de hizmet etmeyi temel almaktadır. Ayrıca şirket bünyesin de yapılan seferler de ikramlar oldukça iyi bir şekil de yapılmaktadır ve müşteri memnuniyeti her zaman esas alınmaktadır. BoraJet dünya genelin de bölgesel havacılık anlamın da en iyi işi yapmayı hedef alan bir şirkettir. Ayrıca kabın ekibi ve tüm ekip çalışanlarıyla beraber oldukça uzman bir ekip kalitesiyle sizin her zaman memnun olabilmesi amacıyla hizmet vermektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir