Best Van Turizm Otobüs Bileti Satın Al | İstanbul Havalimanı
  •  

     

Best Van Turizm

bestvan-tırizmBest Van turizm otobüs işletmesi Van şehrinde 1990 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin birçok yerin ulaşım hizmeti sunmuştur. Şehirlerarası ve şehir dışı turları ile ulaştırma hizmeti vermeye devam etmektedir.

Şehirlerarası seyahat noktalarını ilk olarak İran, Irak ve Gürcistan ile başlatmıştır. Fakat yurt dışı ulaşım hizmetlerine halen yatırımlar yapmaya devam etmektedir. İlerleyen zaman içerisinde şirket içerisinde daha da büyümeyi hedeflemektedir.

best-van-tırizm

Best Van Turizm Kurucusu Kimdir? Hizmetleri Nasıldır?

Best Van Turizm otobüs işletmesinin kurucu olan Arslan Bayram 1961 yılında Van şehrinde doğmuştur. Küçük yaşlarından itibaren turizm sektöründe bulunduğu için aynı dalda meslek kurmayı hedef almıştır. Anadolu üniversitesinde işletme fakültesini bitirerek eğitim hayatını tamamlamıştır.

1988 yılında Taç Turizm’e ortak olarak turizm sektörün ilk adımlarını atmıştır. Sonrasında 1990 yılında Best Van Turizm otobüs işletmesini kurmuştur.

Best Van Turizm Otobüs Bileti Fiyatları ve Online Bilet

Best Van Turizm de yolculuk yapmak için bilet alımları merkez ve şube ofislerden gerçekleştirildiği gibi online otobüs bileti satın al ile de yapmak mümkündür. Ayrıca telefon hizmetinden de faydalanılarak rezervasyon yaptırılmaktadır.

Best Van Turizm ile yapılan yolculuklarda rahat etmeme gibi bi şansınız bulunmamaktadır. Otobüslerde bulunan konfor ve teknolojik imkânlar ile geçen saatlerin farkında olmayacaksınızdır. Güler yüzlü ve ilgili personellerle hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti öncelikler arasında yer almaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir