Balıkesir Uludağ Otobüs Bileti | İstanbul Havalimanı

Hem  Ege’ye hem de  Marmara’ya kıyısı olması sebebiyle ender şehirlerimizden sayılan Balıkesir iline alacağınız bir otobüs bileti ile şehrin tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle çok güzel bir tatil geçirmenize neden olacak. Balıkesir ili tarihte Misya ve Karesi adlarıyla anılan bir şehirdi. Eğer Türkiye’ nin diğer 80 ilinden Balıkesir’ e seyahat etmek istiyorsanız siz de bir Balıkesir otobüs bileti satın alarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Balıkesir’ e gitmek artık hem çok daha kolay hem de çok daha keyifli.

Eğlence Ekranı

Otobüslerde gelişen eğlence ekranı hizmeti sayesinde yapacağınız tüm yolculuklar artık çok daha keyifli geçecektir. Alacağınız otobüs bileti Balıkesir ilinin istediğiniz ilçesine sizi götürecek otobüse binmeniz için gereklidir. Balıkesir ili plajlarıyla ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Şehre yapacağınız ziyaretinizde ilk uğramanız gereken yer ise Cunda Adası’ dır. Evleriyle ve Kıvrımlı taş sokaklarıyla  Cunda Adası, geçmiş zamanları günümüze taşımaktadır. Cunda Adası’ na Sarımsaklı ve Ayvalık ilçelerinden tekneyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. tertemiz denizi ve Uzun kumsallarıyla ünlü Sarımsaklı ilçesinde denize girmeden Balıkesir şehrindeki tatilinizi sonlandırmamanızı öneririz.

Uygun Fiyatlı Otobüs Bileti

Balıkesir iline giderken, Koca Seyit havalimanına uçuşların uygun saatlerde olmaması ve uçak biletlerinin biraz pahalı olması sebebiyle otobüs ile seyahat etmenizi tavsiye ederiz. Balıkesir Uludağ otobüs bileti satın alarak şehrin hem gezilecek yerlerini hem de doğal güzelliklerini rahatlıkla görebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir