Artvin Otobüs Bileti | İstanbul Havalimanı

Artvin Otobüs Bileti

3havalimani-artvin-otobus-bileti-1Artvin, ülkemizin en yeşil ve en doğal yerlerinden birisidir. Ülkemizde orman oranının en fazla olduğu yörelerimizdendir. Doğaya karşı, beşeri tahriplerin en az olduğu illerimizdendir. Bu nedenle havası ve doğası insanı kendisine hayran bırakıyor.

Eğer hala bu kirlenmemiş ve bozulmamış doğayı ve eşsiz havasına şahitlik yapmadıysanız çok şey kaybettiğinizi bilmenizi isteriz. Bu konuda tecrübelerimize güvenebilirsiniz. Sizleri bu doğa harikası yerle buluşturmak için Artvin otobüs bileti ile başlayabiliriz.

Türkiye’nin birçok noktasından Artvin otobüs bileti bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey sadece 3havalimanı.com üzerinden Artvin otobüs biletini sorgulatmanız yeterli olacaktır. Zira sitemiz Türkiye’nin her yerinden Artvin’e sefer düzenleyen otobüs firmalarını ve en ucuz Artvin otobüs bileti fiyatlarını sizlere sunmaktadır.

Artvin’de Gezip Görülmesi Gereken Yerler

Artvin, bozulmamış doğası ve bol oksijeni ile tanınır. Bu nedenle Hatila Vadisi Milli Parkı, Sahara Karagöl Milli Parkı, Maçahel Gorgit Efeler Tabiat Koruma Alanları doğal güzellikleri yakından görebilme fırsatı sunmaktadır.

Yayla kültürü gelişmiş bir şehirdir. Ayrıca denize girmek isterseniz Arhavi ve Hopa’da bulunan plajlarda deniz keyfini yaşayabilirsiniz. Doğa sporları yapmak istiyorsanız, Artvin’de rafting, trekking, ve doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Artvin tarih bakımından da zengin bir ildir. Dört Kilise, Potra Manastırı, Tibeti Kilisesi, İşhan Manastırı, İbriga Şapeli, Demirkent  Cami, Kocabey cami, İskenderpaşa Cami, Esenköy Cami gibi birçok tarihi eser ilimiz sınırları içinde yer almaktadır.

Artvin kuşların gözlemlenebildiği müstesna bir yerdir. Kuşların göç dönemine denk gelirseniz bu muhteşem manzarayı yakından temaşa edebilirsiniz.

İşte bu kadar güzellikleri yakından görmek bir Artvin otobüs bileti kadar yakınınızda. Hemen sitemiz üzerinden en ucuz Artvin otobüs biletini alabilir rezervasyon yapabilirsiniz.

Artvin’in;

Nüfusu: 34,208

Yüzölçümü: 1.141 km2

Plaka Kodu: 08

Telefon Kodu: 466

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)