Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti Fiyatları | İstanbul Havalimanı
  •  

     

Uçak Bileti – Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

Eski dönemlerde uçak yolculuğu yapmak maddi açıdan oldukça zor bir durumdu. Fakat günümüzde şartların iyileşmesi, birçok uçak firmasının ortaya çıkması ile artık uçak yolculukları her daim mümkün olmaktadır. Herkes gibi sizde bütün senenin yorgunluğunu atmak, farklı yerlerin keşfini yapmak, yurt dışı tatiline çıkmak için artık bilet arayışına girip ve bütçenize en uygun uçak bileti seçeneklerini mi arıyorsunuz? Bu noktada size yardımcı olacak bizler sektörde ki firmalar ile hakkında detaylı bir araştırma içerisine girerek bütçenize en uygun bilet fiyatlarını derlemiş bulunmaktayız.

Uçak Bileti Nasıl Alınır

Uçak bileti satın alma veya rezervasyon yapmak sadece üç adımda mümkün hale geliyor. Öncelikle nereden nereye seçeneklerini kullanarak seyahat etmek istediğiniz bölgeleri seçmelisiniz. Daha sonra Gidiş tarihi ve uçuş tipini seçiniz gerekmektedir. Eğer sadece gidiş olacaksa Tek yön, gidiş ve dönüş için uçak bileti alacaksanız Uçuş tipini Gidiş Dönüş olarak seçmeli ve seyahat tarihinizi de buradan seçmeniz gerekmektedir.

ucak-bileti-sorgulama

Şimdi sıra geldi yolcu sayısı ve işlem türüne. Bu şıkları da işaretledikten sonra ARA düğmesine tıklayarak istediğiniz istikametteki uçuşları listeleyebilirsiniz. Uçak bileti sorgulama sistemimiz girdiğiniz kriterler doğrultusundaki tüm seferleri yeni bir sayfada listeleyerek seçim yapmanızı isteyecektir.

ucak-bileti-nasil-alinir

Bu listeden sizin için en uygun olan firma ve fiyat aralığını belirledikten sonra seç düğmesine tıklayarak bilet satın alma veya rezervasyon işlemlerine devam edebilirsiniz.

Sefer seçiminden sonra sizden istenen yolcu bilgileri ve ödeme bilgilerini de ekledikten sonra SATIN AL veya REZERVASYON YAP düğmesine tıklayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Eğer eklediğiniz yolcu ve ödeme bilgileri doğru ise satın alma veya rezervasyon işlemlerinin onaylanır. E-mail ve cep telefonunuza uçak bileti bilgileriniz anında gönderilir.

Ucuz Uçak Bileti Seçenekleri

Farklı firmaların içeriğinde ucuz bilet arayışına girmenize artık gerek kalmadı. Çünkü Türk hava yolları her zaman ki gibi müşterilerine yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde rahat bir yolculuk geçirebilmeleri ve ekonomik tercihlerden yararlanabilmeleri açısından ucuz uçak bileti imkânı sunmaktadır. Siz de yurt dışı balayı tatillerinizde, iş seyahatlerinizde, anlık yolculuklarınız da ucuz uçak bileti imkânlarından faydalanmak, deniz, kum ve güneşin doyasıya tadını çıkarmak, bütün yılın yorgunluğunu atmak için artık neyi bekliyorsunuz?

Ucuz Uçak Bileti Nedir Nasıl Alınır

Herkesin bildiği gibi aslında ucuz uçak bileti diye bir kavram yoktur. Çünkü uçak biletleri örneğin otobüs biletleri gibi sabit bir fiyat ile satılmıyor. Peki ucuz uçak bileti nedir ve nasıl alınır? Uçuşunuzu ucuza getirmek için kesinlikle seyahat tarihinizin esnek olması gerekmektedir. Çünkü hava yolu firmaları zaman zaman kampanyalar yaparlar. Bu kampanyalar kasamında bazı seferlerde ve sınırlı sayıda uçak biletini % 30 hatta % 40’a varan indirimlerle satmaktadırlar. Bu kampanyalardan yararlanmak ve ucuz uçak bileti satın almak için bu kampanyaları takip edebilir ve uçuşlarınızı daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Ayrıca özellikle hafta içi ve yine özellikle Salı günleri uçak biletleri daha ucuza alınabiliyor.

Bilet fiyatı alternatifleri

Artık tüm hava yolu şirketlerini tek tek gezmek, en uygun bileti aramak eski dönemlerde kaldı. Aynı zamanda tüm firmaların online bilet fiyatlarını takip etmek de oldukça yorucu bir iş olmaktadır. Çünkü bilet fiyatları her an değişiklik göstermektedir. Ülkemizde yer alan en çok bilindik hava yolu şirketleri arasında kendini kısa sürede açığa çıkarmış ve çıtasını yükseltmiş olan Türk Havayolları yıl içerisinde birçok müşterisini yurt içi ve yurt dışı seyahatlerine göndermektedir. Aynı zamanda daimi müşteriler kazanmak için de kendi bünyesinde belli başlı fırsat seçenekleri oluşturarak yeni müşterilerini de etkilemeye çalışmaktadır. Şimdi bir thy uçak bileti aldığınızda ve ön rezervasyon imkânlarından yararlandığınızda bilet fiyatınızı yarı yarıya getirerek ekonomik açıdan daha karlı çıkabilirsiniz. Bu durum kalabalık gruplar veya ailecek yapacak olduğunuz seyahatler açısından çok avantaj sağlamaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 votes, average: 4,79 out of 5)
One Response to Uçak Bileti – Ucuz Uçak Bileti Fiyatları
  1. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir