Thy Uçak Bileti Thy Bilet Fiyatları Türk Hava Yolları | İstanbul Havalimanı
 •  

   

THY Türk Hava Yolları Uçak Bileti

thyThy uçak bilet sorgulama sisteminden bahsedeceğiz bu yazımızda sizlere. Eğer online Thy uçak bileti almak istiyorsanız ya da uçuş seferlerinin ayrıntılarına erişmek istiyorsanız Türk Hava Yollarının web sitesinden çok kolay bir şekilde istediğiniz bilgilere ulaşabilir hatta kredi kartınız ya da paypal hesabınız var ise biletinizi o an satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yollarının seferleri için thy uçak bileti sorgulaması yapmak istiyorsanız sadece THY web sitesinden değil aynı zamanda diğer turizm şirketleri ya da farklı firmalarında biletlerini satan Thy uçak bileti acentelerinden de sorgulatabilirsiniz.

Thy Uçak Bileti Fiyatları

unnamedTürk Hava Yollarının Thy uçak bileti sisteminin nasıl çalıştığına değinecek olursak. Öncelikle siteye giriyorsunuz siteye birçok arama motorundan da ulaşabilirsiniz. Kalkış e varış yerlerini seçebileceğiniz yerlerden giriş yaptıktan sonra tarih ve tek yön mü yoksa çift yön mü olduğunu belirtiyorsunuz ayrıca yolcu sayısını da girebileceğiniz bir metin kutusu da bulunmakta. Tüm bu bilgileri girdikten sonra sefer ara butonuna tıklayıp o tarihteki istediğiniz lokasyona giden tüm THY uçuş seferleri tüm ayrıntılarıyla önünüze çıkıyor. Çok kolay bir şekilde yaptığınız bu Thy uçak bileti için sefer sorgulama işleminden sonra beğendiğiniz seferleri ya da size uygun olan saatteki ve fiyattaki seferlerin üzerine tıkladığınızda boş koltuk olup olmadığıyla ilgili bilgi alabiliyorsunuz. Fiyatlar ise normal ekonomi, business ve eğer ki uçuşa  24 saatten fazla bir süre var ise promosyonlu fiyatları görüntüleyebiliyorsunuz.

Thy Uçak Bileti İle Keyifli Yolculuk

Thy Uçak Bileti Sorgulama

Thy Uçak Bileti Sorgulama

En keyifli ve güzel uçuşları bu sorgulama ekranından rahatça bulabiliyorsunuz. İster genç olun ister yaşlı tabi ki Türk Hava Yollarının uçuş seferlerini bizzat şubelerine giderek ya da sitemizde belirtilen telefon numarasını arayarak da sorgulatabiirsiniz ayrıca turizm acenteleri de yine sefer sorgulama konusunda size çok yardımcı olacaktır. Keyifli bir uçuş seferi geçirmeniz dileğiyle. Thy uçak bileti sorgulama ve satın alımlarınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

Thy Engelli Yolcu Prosedürü

Uçakla seyahat ederken belli prosedürler çerçevesinde hareket ettiğinizde daha rahat yolculuk yapabilirsiniz. Her hava yolu firmasının kendi bünyesinde belirlediği kurallara bağlı kalarak yolculuklarınızın daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Türk Hava Yolları (THY)’in engelli yolcuları için hazırladığı prosedürleri inceleyerek engel tanımadan seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz. Thy engelli yolcu prosedürü ile bilgilendiğinizde, seyahatte sıkıntı yaşamadan daha rahat bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Thy engelli yolcu prosedürleri şu şekildedir;

 • Seyahate çıkmadan önce doktorunuzdan “seyahat için engeli yoktur” ibareli bir belgenizin olması gerekiyor.
 • Aldığınız raporun tarihi son “10 günlük” olması gerekiyor. Rapor dilinin Türkçe veya İngilizce olması gerekmektedir.
 • Görme ve duyma engelli yolcuların herhangi bir belge almalarına gerek yoktur. Ancak hem duyma hem de görme engelli yolcuların refakatçi nezdinden yolculuk yapmalarına müsaade edilmektedir.
 • Engelli yolculara rehberlik eder “rehber köpekler” için uçuştan 48 saat önce rezervasyon yapılması gerekmektedir.
 • Rehber köpeklerin kimlik kartı, aşı belgesi ve geçerli sağlık belgelerinin olması gerekmektedir.
 • İhtiyaçlarını kendi başlarına gideremeyen ve tahliye işlemi sırasında kendi başına hareket edemeyen yolcuların refakatçi eşliğinde yolculuk yapmaları gerekmektedir.
 • Sedye talebi için en az uçuştan 24 saat öncesinde talep edilmesi gerekmektedir. 24 saatten az süre kalmış seyahatlerde üniteden yardım alınması gerekmektedir.

Tüm bu kurallar çerçevesinde kalarak seyahatinizin çok daha rahat geçmesini sağlayabilirsiniz. Thy engelli yolcu prosedürü ile yolculuğunuza engel olacak hiçbir durum kalmayacak.

Thy Engelli Yolcu Fiyatları

Engelli yolcuların seyahatlerinde rahat etmeleri için harekete geçen Türk Hava Yolları (THY) gerek seyahat koşullarında gerekse de bilet fiyatlarında indirimli seçenekler sunmaktadır. Tüm bunları değerlendirerek dilediğiniz gibi keyif içinde seyahat etmenin ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Thy engelli yolcu fiyatları kapsamından yararlanmak için ise sahip olmanız gereken tek şey “engelli” ibareli belgenizin olmasıdır.

THY, %40 engelli olan yolcuları için %25 oranında iç ve dış hatlarda indirim uygulamaktadır. Başında da belirttiğimiz gibi doktorunuzdan aldığınız belge bilet indirimlerinden faydalanmanız için yeterli olacaktır. “Türk Hava Yolları’nda engellilere engel yok…” sloganı ile engelli yolcularına ayrıcalık tanıyan hava yolu firması sayesinde artık dilediğiniz her yere çok daha rahat bir şekilde seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz. Thy engelli yolcu fiyatları kapsamından yararlanan yolcular için sunulan ayrıcalıklar da seyahatin daha rahat geçmesini sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Tüm bunları değerlendirerek yolculuğunuzun keyif içinde geçmesini sağlayabilir, seyahatlerde ayrıcalığınızı koruyabilirsiniz. Thy engelli yolcu fiyatları ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için şirketin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Thy Bebek Yolcu Kuralları

Yolculuğa ailece çıkmanız gerekiyorsa, bilmeniz gereken kurallardan biri de hava yolu firmalarının bebekli ailelerden istedikleri bazı şartlar vardır. Her hava yolunda olduğu gibi Türk Hava Yolları (THY)’de de bebek yolcular için konulan bazı kurallar vardır. bu kurallar çerçevesinde seyahat edeceğiniz zaman çok daha rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz. Belirtilen kuralların tamamı seyahatte rahat etmek adına belirlenmiş detaylardır. Bunlara uyduğunuz takdirde çok daha rahat bir yolculuk yaşamanın keyfine varabilirsiniz. Thy bebek yolcu kuralları hakkında sizlere vereceğimiz ön bilgileri inceleyerek yolculukta sıkıntı yaşamamanız adına sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Thy bebek yolcu kuralları şu şekilde verilmiştir;

 • Henüz 2. Yaş gününü doldurmamış yolcular “bebek yolcu” kapsamında değerlendirilmektedir.
 • Bebek maması, uçuşlarda “özel yemek” kapsamında yararlanabileceğiniz bir hizmettir.
 • Bebek maması talebiniz varsa bunu en az 24 saat öncesinden rezervasyonunuza eklemeniz gerekmektedir.
 • Bir yetişkin en fazla bir bebek için refakatçi olabilir. İkinci bir bebek için ayrı bir refakatçinin olması gerekmektedir. Refakatçi yoksa ikinci bebek için “çocuk bileti” satın alınması gerekmektedir.
 • Ebeveyn dışındaki refakatçinin yaşının 18 ve üstü olması zorunludur.
 • Bebekler doğum sonrasındaki ilk 48 saat içinde Türk Hava Yolları (THY) uçuşlarında kabul edilmezler. Ancak özel durum varsa doktorun imzasını taşıyan “seyahatinde engel yoktur” ibareli belgenin olması gerekmektedir.
 • 2-7 günlük bebeklerin seyahat edebilmesi için ise “uçakla seyahatinde herhangi bir sakınca yoktur” ibareli belgeye sahip olmaları gerekmektedir.
 • İki yaşını doldurmamış bebekler tek başlarına seyahat edemezler. Ebeveynleri ya da ebeveynleri tarafından yetkilendirilmiş kişilerin refakatinde yolculuk yapabilirler.
 • Uçuşa kabul edilen bebek sayısı, uçakta bulunan maske, bebek kemeri gibi güvenlik birimlerinin sayısı kadardır.
 • Uçak içerisindeki tüm kabinlerde “bebek yolcu” kabul edilmektedir.

Tüm bu kurallar çerçevesinde hareket edeceğiniz zaman Türk Hava Yolları (THY) ile çok daha rahat seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz.

Thy Bebek Yaş Sınırı

Her hava yolu firmasının kendi bünyesinde belirlediği sınırlar vardır. bunların tamamı, yolcuların daha rahat seyahat etmelerini sağlamak amacıyla belirlenmiştir. Thy bebek yaş sınırı konusunda da belirlenen çerçevede hareket etmek, seyahatinizde daha rahat olmanızı sağlayacaktır. 0-2 yaş arasındaki çocuklar Türk Hava Yolları (THY)’de “bebek yolcu” sınıfına girmektedir. Bu yaşlarda olan bebekler için belirlenen kuralları daha önceki konumuz “Thy bebek yolcu prosedürü” konusunda ele almıştık. Dikkat edilmesi gereken konular, rezervasyon öncesi ve sonrası uyulması gereken kurallar hakkında kapsamlı bilgi verdiğimiz konumuzu inceleyerek seyahatte yardımcı olacak detayları gözden geçirebilirsiniz. Thy bebek yaş sınırı konusunun önemli bir diğer konusu ise bu bebeklerin kucakta seyahat etmeleridir. Resmi internet sitesinde yer alan kurallar arasında yer alan ibarede “2 yaştan küçük bebekler, kucakta seyahat edebilirler” şeklinde yer almaktadır.

Kurallara uyarak seyahat etmek her zaman için en iyi şekilde sonuçlanan yolculuklara ulaşmayı sağlamaktadır. Thy bebek yaş sınırı konusu da bu nedenle önemli konulardan biri olup, Türk Hava Yolları (THY) ile seyahat etmek isteyen yolcuların bilmesi gereken konulardan biridir.

Thy Bebek Arabası Taşıma

Seyahate bebeğiniz ile birlikte çıkıyorsanız elbette dikkat edilmesi gereken bazı kurallar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Rezervasyon öncesi ve sonrası bilinmesi gerekenlerle hareket ettiğiniz takdirde, seyahatiniz çok daha keyifli geçecektir. Ailelerin vazgeçilmezi bebekler için de yine Türk Hava Yolları (THY) bazı kurallar uygulamaktadır. Yolculuğun keyifli ve sorunsuz geçmesi adına bu kurallara uymakta fayda vardır.

Bilinmesi gereken konulardan biri olarak karşımıza çıkan Thy bebek arabası taşıma konusu da yine resmi internet sitesinde yer verilen konulardan biridir. Türk Hava Yolları (THY)’in yolcu bilgilendirme bölümünde yer verdiği bu konuda yer alan ifadelere göre; bebek arabası ancak uçağın kapısına kadar getirilebilir. Bundan sonra ise şirketin temin ettiği ve adına “puseti” dediği bebek arabasıyla devam edilebilmektedir. Puseti, ücrete tabi olmayan, kabin içine uyumlu bebek arabasıdır. Bu şekilde seyahat etmeniz, rahat etmeniz açısından çok daha etkili olacaktır. Thy bebek araması taşıma hakkında daha fazla bilgilere ulaşmak için THY’nin resmi web sitesinde, yolcu bilgilendirme bölümünden ulaşabilirsiniz.

Thy Bebek Yolcu Fiyatları

Türk Hava Yolları (THY), ülkemizin en büyük hava yolu şirketlerinden biri olup dünyada en çok uçuş noktasına sahip olan şirkettir. Yolculuların rahat bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak ve indirimli uçak bileti avantajlarından yararlanmalarını sağlamak amacıyla zaman zaman düzenlediği kampanyalarla birlikte bir de sürekli indirim uygulanan durumları da müşterilerine özel olarak sunmaktadır. Thy bebek yolcu fiyatları da yine sürekli uygulanan kampanyalardan biridir. 0-2 yaş aralığındaki yolcular, THY prosedürlerine göre “bebek yolcu” kapsamında yer almaktadırlar. Bu nedenle bu yolcular indirimli bilet fiyatlarından yararlanabilmektedirler.

0-2 yaş Thy bebek yolcu fiyatları iki sınıfta incelenmektedir. Aktarmalı ve direkt uçuşlar olarak değerlendirilmeye alınan biletlerde, aktarmalı uçuşlarda ’34 TL’ direkt uçuşlarda ise ’39 TL’ ücret talep edilmektedir. Seyahatinize bebeğinizle çıktığınızda da Türk Hava Yolları (THY)’in sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Keyifli bir yolculuk, indirimli uçak bileti ve daha fazlası hakkında merak ettiklerinizin tamamını sitemizden bulabilir, seyahate çıkmadan önce gerekli bilgilendirmeleri inceleyerek daha rahat seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz.

Thy Bagaj Hakkı

Yolcuların en çok bilmesi gereken konuların başında bagaj hakkı konusu gelir. Seyahatin uçak ile yapılması tercih ediliyorsa, kesinlikle yolculuk için tercih edilecek firmanın kuralları hakkında bilgi sahibi olunması gerekiyor. Türk Hava Yolları (THY) yolcu bilgilendirme bölümünde, seyahat edecek yolcularının bilmesi gereken bagaj hakkı konusuna geniş yer vererek sorunların yaşanmaması adına gerekli çalışmaları yapmış. Thy bagaj hakkı konusunda sahip olduğunuz haklar hakkında bilgi sahibi olduğunuzda, yolculuğunuz çok daha rahat bir düzeyde gerçekleşecektir. Resmi web sitesinde yer verdiği kurallar çerçevesinde hareket ederek daha rahat seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz.

Thy Bagaj Hakkı, yurtiçi ve yurtdışı ücretsiz bagaj hakkı şeklinde iki başlık altında ele alınmıştır. Buna göre yurtiçi ücretsiz bagaj hakkı;

 • Bussines biletlerde; 30 kg. serbest bagaj hakkı, 10 kg. bebek bagaj hakkı
 • Ekonomik biletlerde; 20 kg. serbest bagaj hakkı, 10 kg. bebek bagaj hakkı
 • Promosyon biletlerde; 15 kg. serbest bagaj hakkı, 10 kg. bebek bagaj hakkı

Yolcularının rahat ve güvenli bir yolculuk yapmaları için gerekli bilgilendirmelere kapsamlı şekilde yer veren Türk Hava Yolları (THY)’in resmi web sitesinde, yolcu bilgilendirme bölümünden detaylara ulaşabilirsiniz.

Thy Servisi Olan Havalimanları

Türk Hava Yolları (THY) ile seyahat etmek bir başkadır. Her anlamda yolcusunun ihtiyacını karşılayan şirket, servis ağlarıyla da müşterilerini memnun eden bir firmadır. Thy servisi olan havalimanları, bölgesel olarak farklılık gösterse de her yolcunun bulunduğu güzergâh üzerinde mutlaka bir servis ağı sunulmaktadır. Servisler sayesinde uçak kaçırma ya da geç kalma gibi bir sorununuz da olmayacak. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük ve trafiği yoğun olan şehirlerde başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde ve Avrupa’da Thy servisi olan havalimanları vardır.

Samsun, Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır gibi illere sefer yapan Türk Hava Yolları (THY), bu illerde de servis hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmadan bilet rezervasyonunuzu yaptırırken belirtmeniz, servis hizmetlerinden faydalanmanız adına yeterli olacaktır. Thy servisi olan havalimanları ile en iyi şekilde seyahat etmenin keyfini yolcularına sunuyor. Dilediğiniz gibi bir yolculuk, aradığınızdan daha fazla kalite ve en iyisi için Türkiye’nin en büyük hava yolu firması ile seyahat etmenin ayrıcalığını yaşamanızı öneriyoruz.

Thy Promosyon Bilet Nedir?

Promosyon bilet, biletleme döneminden en az 1 ay önce rezervasyonu yapılmış biletlere verilen isimdir. Diğer biletlerden farklı olarak daha az maliyete sahip olan biletlerde, haliyle sunulan haklar da ekonomik ve business biletlere göre daha azdır. Uçak bagaj hakkı, diğer sınıflarda 20 ile 30 kg. arasında iken Thy promosyon bilet bagaj hakkı 15 kg. ile sınırlıdır. Ancak yine de çok kişi tarafından tercih edilen bir bilet tipi olduğunu söylememiz gerekiyor.

Seyahatinizde esneklik durumu söz konusu değilse ve programınızın yapılacağı tarih belli ise kesinlikle Thy promosyon bilet ayrıcalıklarını değerlendirmenizi öneririz. Hem daha ekonomik bir seyahat hem de daha kolay bilet bulabilmek adına da bu uygulamayı kullanmanız sizin için bir avantaj olacaktır. Promosyon uçak biletleri ile ilgili kapsamlı bilgilere yer verdiğimiz sitemizi inceleyerek ne şekilde satın alabileceğiniz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Thy promosyon bilet hakkında da yine sitemizin ilgili bölümlerini ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilir, böylelikle bilet rezervasyonu yaptırırken daha esnek ve ekonomik fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Thy Promosyon Bilet İptal ve Değişiklik

Uçak bileti satın alırken bazı zamanlarda programın uyumsuz bir şekilde ilerlemesinden dolayı biletlerin iptal ya da değişikliğe uğraması durumu söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle hava yolu firmaları, müşterilerinin bu tip durumlarda mağdur olmamaları için gerekli çalışmaları yaparak seyahatlerinde daha rahat etmeleri adına çalışma ve hizmet sunmaktadır. Thy promosyon bilet iptal ve değişiklik konusunda müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları değerlendirerek yolculuğunuzun daha keyifli ve sorunsuz şekilde yaşanmasını sağlayabilirsiniz.  Ancak bunun için bilinmesi gereken bazı hususlarda hatırlatmak yapmakta fayda vardır.

Thy Promosyon Bilet İptal ve Değişiklik

İç hatlarda Değişiklik ve iptal kuralları:

 • THY web sitesi üzerinden satın alınan elektronik biletler, sadece iç hatlarda internet üzerinden iptal ve değişiklik yapılan biletlerdir.
 • İç hat Promosyon sınıflı (P/W/G) biletlerimiz; iç hat promosyon bilet kapsamında olan biletlerde iptal /değiştirme işlemi yapılmaz. Parkur değişikliği de yapılamayan işlemlerdendir.
 • Gidiş-dönüş biletlerinde ilk uçuştan sonra iptal işlemi internet sitesi üzerinden yapılamaz.
 • İptal işlemlerini yapmak için ödeme için kullandığınız Kredi Kartı, fotoğraflı kimlik belgesi (pasaport, nüfus cüzdanı veya ehliyet) ve Seyahat Planınızla gidilen ülkedeki THY ofislerine başvurmanız gerekmektedir.
 • İnternet sitesi üzerinden işlem yapmak için THY resmi web sitesinde “Rezervasyonlarım” bölümünden işlem gerçekleştirilebilir.
 • İç hat promosyon ücretleri hariç, diğer ücretlerde rezervasyon işlemi sonrası uçuş saatinden en fazla 12 saat öncesinde işlem gerçekleştirilebilir. İptal edilen biletlerden %30 ceza bedeli kesilmektedir.

Dış Hatlarda değişiklik ve iptal kuralları:

 • İnternet sitesi üzerinden satın alınan biletlerin iptal işlemleri, web sitesi üzerinden yapılamaz. Değişiklik ve iptal için THY ofislerine, yetkili acentelerine başvurmanız gerekmektedir.
 • Yapılan iptal durumlarında yolcunun biletine bağlı olarak ceza bedeli kesilmektedir. Ceza bedeli, ücret kurallarına bağlı olarak %100 oranında da olabilmektedir.
 • Web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonların iptal ve değişimleri için internetten işlem gerçekleştirilmez. İptal ve değişim için gittiğiniz ülkedeki THY ofislerine kullandığınız Kredi Kartı, fotoğraflı kimlik belgesi (pasaport, nüfus cüzdanı veya ehliyet) ve Seyahat Planınızla birlikte başvurmanız gerekmektedir.

Thy Promosyon Bilet Nasıl Alınır?

Promosyon biletler, seyahatten bir süre önce internet sitesi üzerinden rezervasyonu yaptırılan biletlerdir. Tüm hava yolları firmalarında olduğu gibi Türk Hava Yolları (THY) firmasında da müşterilerine bu ayrıcalık sunulmaktadır. Seyahat etmeden en az 1 ay önce yapacağınız işlemlerde promosyon bilet satın alabilirsiniz. Promosyon bilet, ekonomik ve business biletlerin fiyatlarına göre daha indirimlidir. Ancak bu biletlerin diğer biletlere göre eksileri de vardır. İptal ve değişiklik konusu ve bagaj hakkı konusunda sunulan özellikler, diğer biletlere göre daha az tanınmış haklardan oluşmaktadır. Peki, Thy promosyon bilet nasıl alınır?

Öncelikle daha öncesinden planlamış olduğunuz bir seyahat için promosyon bileti alabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bu süre yaklaşık olarak 1 ay kadardır. Seyahat edeceğiniz yerlere yönelik arama yaparak, internet üzerinden Thy promosyon bilet satın alabilirsiniz. Daha uygun maliyetlerle seyahat etmek için en güzel seçeneklerden birinin olduğunu söylememiz gerekiyor. Bagaj hakkının az olması aslında çok da önemli değildir. Ekonomik bilet fiyatına göre çok daha indirimli bilet satın alacağınız için ihtiyaç durumunda ek ücret karşılığında ek bagaj hakkı alabilirsiniz.

Thy Online Check İn

Check İn işlemleri, daha önce havaalanına biletin onaylanması için gidildiğinde gerçekleştiriliyordu. Ancak internet teknolojisinin hayatımızdaki yerinin ve öneminin artmasından sonra hava yolu firmaları, yolcularına bir ayrıcalık sunarak, check in işlemini havaalanına gelmeden önce yapmalarına da olanak tanımaya başladı. Türk Hava Yolları (THY) ile seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayanlar, bu özellikten çok rahat bir şekilde yararlanabilmektedirler. Online bilet rezervasyonu yapabildikleri gibi koltuk seçimini de yine sanal üzerinden gerçekleştirebiliyorlar. Thy online check in işlemi sayesinde öncesinden istediğiniz bir yeri seçebilirsiniz.

Online check in işlemini gerçekleştirmek için THY resmi web sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra “Rezervasyonlarım” bölümüne geçiş yaparak satın aldığınız bilet için işlem gerçekleştirebilirsiniz. Seyahatte kusursuz uçuş arayanlar için en güzel seçenekleri bir araya getiren THY ile keyifli yolculuk yapmak ve yolcu haklarından yararlanmak bir ayrıcalık olacaktır. Seyahatinizin daha rahat geçmesi ve istediğiniz gibi bir yerde oturarak yolculuk yapmak için Thy Online Check İn işlemini yapmanızı öneriyoruz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir